Executive Collection

Executive Trainer 19Ex

O Executive Trainer 19Ex

 • 2
 • 20
 • 559 x236 x134

S najväčším priestorom na plávanie spomedzi všetkých Hydropool plaveckých víriviek, naša Executive Trainer 19Ex ponúka ešte lepšie podmienky na plávanie a celkovú kondíciu. Naše patentované V-Twin trysky spolu so zberačom prúdu sú v štandardnej výbave, vďaka ním si užijete tú najlepšiu plaveckú vírivku na trhu. Intenzita plaveckého prúdu sa dá jednoducho nastaviť – vďaka našej technológii Exclusive Aquapro Control stlačením tlačidla nastavíte intenzitu prúdu ako pre batoľa, tak aj pre triatlonistu. Okrem plávania na mieste si vďaka širokému prúdu doprajete aj veľké spektrum efektívnych rezistenčných cvičení. Ak Vás zaujíma skôr chôdza alebo beh vo vode, tie Vám umožní naša technológia Underwater Treadmill, zabudovaná do ovládacieho panela pre pohodlné ovládanie. Beh vo vode spáli rovnaké množstvo kalórii ako klasický beh na súši, no bez námahy na kĺby. Práve preto je to skvelý spôsob cvičenia na zmiernenie alebo predídenie bolesti kĺbov a zranení z opakovaného namáhania. Navyše vďaka doplnkovým hodinkám, špeciálne vyvinutým pre swim spa budete mať pocit, akoby ste mali trénera priamo na zápästí. Hydromasážne sedadlá vírivky Executive Trainer 19Ex Vám doprajú zaslúžený relax po náročnom tréningu. Alebo si doprajte povzbudzujúci ranný krížový tréning! Každé z ergonomicky navrhnutých sedadiel má iné rozloženie trysiek – vyberte si jedno z nich na masáž konkrétnej partie, alebo ich vystriedajte všetky a zrelaxujte tak celé telo. Vonkajší plášť s oceľovým rámom nielen vyzerá moderne, no vďaka pevnosti a špičkovej kvalite použitých materiálov je naozaj bezúdržbový. Okrem toho všetkého má táto swim spa izolačný systém Glacier Tech, vďaka ktorému ju budete môcť používať celý rok, po všetky ročné obdobia.

 • Čerpadlá Hydro VFX s nastaviteľnou rýchlosťou
 • Plavecké trysky V-Twin
 • Patentovaný zberač prúdu
 • Mäkká podložka na podlahe
 • Dva HydroFall vankúše

Špecifikácie

 • Hmotnosť plnej vírivky 10412 kg/1374 kg (prázdna)
 • Dĺžka škrupiny 559 cm
 • Šírka škrupiny 236 cm
 • Výška škrupiny 134 cm
 • Objem 9038 L
 • Počet miest 2 hydroterapeutické sedadlá
Zobrazit viac

Typy akrylátu

Typy kabinetu

Možno Vás zaujíma

 • 01 Vnútornú alebo vonkajšiu vírivku?

  To záleží na Vašich osobných preferenciách a priestore, ktorý máte k dispozícii. Obe varianty sú možné a majú svoj zmysel a pôvab. Technicky sú vírivky stavané na najtvrdšiu kanadskú zimu. Dôležitým kritériom pri výbere môže byť veľkosť vírivky. Pre vonkajšie vírivky máme v sortimente možnosť pre 6, 7 osôb alebo dokonca až pre 10 osôb. Vnútorné vírivky naopak odporúčame v menšej variante pre 2-5 osôb.

 • 02 Koľko stojí prevádzka vírivky?

  To záleží aj na tom, ako často ju využívate. Náklady na prevádzku vyhrievanie a filtrácie nepresiahnu 15 Eur mesiačne. Pri chode masážnych čerpadiel a odklopenom kryte denne napríklad 2 hodiny je potom prevádzkové náklad v priemere v rozmedzí 20 - 40 eur mesačne. Značka Hydropool venuje veľkú pozornosť práve energetickej náročnosti svojich výrobkov a je zaradená medzi prvou 3 energeticky najefektívnejší vírivky sveta, potvrdené Kalifornskú energetickú komisiou. Viac informácií nájdete v popise unikátnej technológie zvanej tepelný zámok.

 • 03 Ako často treba vírivku dopúšťať alebo meniť vodu?

  Pre dobrý pocit môžete vodu meniť raz za pol roka alebo podľa aktuálneho stavu. Opäť záleží na frekvencii využitia a vašej starostlivosť. Ak je voda čistá a v špičkovej kvalite, stačí dopúšťať množtvom vyšpliechnutej vody. Udržiavať dobrú hladinu musíte priebežne podľa potreby, preto je dobré mať pripravenú hadicu v blízkosti.

Mám záujem

  zavolejte nám

  +421 907 546 099

  volajte pondelok až piatok 8-16

  Veronika Jassova

  Sales Manager
  +421 908 140 007
  info@hydropoolslovakia.sk

  Ildiko Kovalčikova

  CEO
  +421 907 546 099
  kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Zavřít

  Contact us for any inquiry!

  We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

  Don't hesitate to give us a call at

  Our English hotline:
  +421 907 546 099

  or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

  You can also get all of the information on our global site.

  Visit global site

  Zavřít