Ako si vybrať vírivku – online, alebo navštíviť showroomu?

Cez internet dnes kúpite naozaj všetko, vírivky nevynímajúc. To, že túto možnosť máte k dispozícii však neznamená, že ju nevyhnutne musíte aj využiť. Práve vírivka je totiž typom zážitkového sortimentu, ktorý je najlepšie pred kúpou aj vyskúšať. Presne za týmto účelom sme na Kazanskej 22 v Bratislave otvorili náš showroom. Osobnú skúsenosť s vírivkou vám totiž nič nenahradí.

 

Poďme si bližšie povedať, prečo je tomu tak.

 

Online kúpa vírivky môže pokaziť zážitok z nej

 

Tvrdenie z tohto podnadpisu vieme spoľahlivo preukázať. Stáva sa totiž, že nás kontaktujú frustrovaní ľudia, ktorí si kúpili konkurenčnú vírivku cez internet. Po tom, čo im dorazila a oni ju s očakávaním napustili prišli na to, že niečo nie je v poriadku. Ich vlastná skúsenosť s vírivkou bola pokazená hneď na začiatku. Ako? 

 

Mohli napríklad zistiť, že pri sedení v nej pociťujú diskomfort. Ten môže vzniknúť z rôznych dôvodov, zvyčajne ide o nekompatibilitu medzi telesnými parametrami človeka a vírivkou samotnou. Čo to znamená v praxi?

 

Stalo sa nám, že nás oslovila pani, ktorá bola nižšieho vzrastu a nedosiahla vo vírivke na všetky masážne trysky. Môže sa zdať, že ide o banalitu, ale v skutočnosti je to problém. Človek tak totiž nemôže naplno využiť benefity hydroterapie a masáže, ktoré z používania vírivky plynú.

 

Vyskytujú sa aj opačné prípady. Jeden pán bol naopak vyšší a silnejšej postavy a pri skúšaní najlacnejšej vírivky, ktorú našiel a kúpil online zistil, že sa do nej jednoducho celý nevojde a pri masáži tryskami sa cíti nepohodlne. Áno, aj to sa stáva. Žiaľ, najlacnejšie vírivky od konkurencie sú často prepchaté tryskami. A to aj na úkor komfortu a praktickosti.

 

Pri vyskúšaní vírivky v showroome ihneď viete, či je to tá pravá pre vás. Je príliš malá? Nie je problém, poďme vyskúšať väčší model. Skrátka platí, že empirickú skúsenosť s vírivkou vám nič nenahradí.

 

Náš personál vás usmerní a poradí, ako vybrať vírivku 

 

Veľkou výhodou osobnej skúsenosti s vírivkou je tiež prítomnosť našich pracovníkov. Náš tím vám ochotne ukáže všetky funkcie našich víriviek, dokáže odpovedať na vaše otázky a rozptýliť prípadné obavy. Kolegovia sú v showroome iba pre vás. Poradíme vám, ako vybrať vírivku, ktorá bude spĺňať vaše predstavy.

 

Sme totiž zástancovia toho názoru, že iba vtedy, ak človek pozná plný potenciál svojej vírivky, môže z neho vyťažiť absolútne maximum. Doprajte si všetky výhody hydroterapie, teda liečby vodou. Nenechajte sa zlákať vidinou najlacnejšej vírivky na internete.

 

Dohodnúť si termín na vyskúšanie vírivky je otázka zopár momentov. Jednoducho zoberte do ruky telefón, alebo nám napíšte e-mail a spoločne nájdeme dátum a čas, ktoré vám budú vyhovovať.

 

Všetky potrebné informácie vám dáme vopred, vám sa stačí v dohodnutý termín akurát dostaviť. Pripravte sa akurát na to, že po čase strávenom v našich vírivkách sa vám možno ani nebude chcieť ísť domov. Tešíme sa na vašu návštevu.

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Mám záujem

   zavolejte nám

   +421 907 546 099

   volajte pondelok až piatok 8-16

   Veronika Jassova

   Sales Manager
   +421 908 140 007
   info@hydropoolslovakia.sk

   Ildiko Kovalčikova

   CEO
   +421 907 546 099
   kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

   Zavřít

   Contact us for any inquiry!

   We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

   Don't hesitate to give us a call at

   Our English hotline:
   +421 907 546 099

   or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

   You can also get all of the information on our global site.

   Visit global site

   Zavřít