Čistenie víriviek Hydropool je hračkou

Čistenie vody vo vírivke môže byť niekedy riadnou drinou, raz darmo. Pri modeloch Hydropool to však neplatí. Naše vírivky disponujú unikátnym samočistiacim systémom, ktorý priebežne udržiava vodu v perfektnej, zdraviu nezávadnej, kvalite. To však nie je všetko, Self-cleaning system, ako sa tento účinný mechanizmus nazýva, je personalizovaný vašim potrebám. Čo to znamená?

 

Všetko začína nastavením chémie do vírivky

 

Na Slovensku má voda v mestách odlišné vlastnosti, ako voda, ktorú používajú na dedinách. Konkrétne sa líšia obsahom minerálov v sebe, teda takzvanou tvrdosťou. Mnoho konkurenčných predajcov tieto rozdiely neberie do úvahy a odporúčajú univerzálne prípravky na čistenie vírivky. My sme sa rozhodli ísť o krok ďalej.

Už pri prvom napustení odmeriame parametre vody, ktorú použijete do svojej vírivky. Zistíme, aké má pH, teda jej kyslosť či zásaditosť, a obsah minerálov, čiže jej tvrdosť. V závislosti od nameraných hodnôt vám presne nastavíme chémiu do vírivky. Sme totiž zástancami toho, že neexistuje jeden univerzálny čistič, ktorý si poradí s hocijakou vodou. Naše riešenia sú vám personalizované. Chceme totiž, aby ste zo svojej vírivky vyťažili maximum a nemuseli sa obávať akýchkoľvek zdravotných rizík.

 

Samočistiaci Self-cleaning System a Purewater

 

Okrem prispôsobenia chémie do vírivky sme vyvinuli aj dve unikátne technológie na čistenie vášho zariadenia. Poďme si o nich povedať viac. Samočistiaci systém (produktový názov Self-cleaning System) sa kontinuálne stará o to, aby voda vo vašej vírivke bola v tip-top stave. Pozostáva jednak z vysokoprietokového skimmera, ktorý zachytáva plávajúce nečistoty, ale aj z mimoriadne efektívneho dnového vysávača, ktorý zbavuje vodu ťažších častíc, napríklad kamienkov. Tieto dve zariadenia pracujú priebežne. S týmto samočistiacim systémom sa teda zakalenej vody vo vírivke nemusíte báť.

Treťou, mimoriadne účinnou súčasťou systému, je vysokotlakový filter. Ten sa stará o to, aby bol kontiunálne prečisťovaný celý objem vody vo vírivke, nielen vrchných 20-30 centimetrov, ako pri lacných vírivkách. Samozrejmosťou je tiež vždy prítomná mikrofiltrácia. V kombinácii s ďalšími systémami dokáže prečistiť 100% vašej vody už za 15 minút. Čo to znamená vo výsledku? Že sa kúpete vo vode, ktorej v čistote konkuruje už len pitná. 

Odporúčame vám používať tiež efektívny čistiaci systém Purewater, ktorý je voliteľnou nadstavbou už integrovaných systémov. Ten dokáže prečistiť vodu pomocou ozónu a UVC lúčov. Ozón v tomto prípade funguje ako prírodný oxidant a na mikrovlnovej úrovni dokonale prefiltruje všetku tekutinu. Tá je následne ešte vystavená vysokej dávke UVC svetla, ktoré odstráni prípadné zostávajúce nečistoty. Prečistí nie len vodu vo vírivke, ale aj prípadný biofilm vo vnútri trubiek a trysiek.

 

V spoločnosti Hydropool považujeme bezpečnosť a čistotu pri používaní našich víriviek za jeden z pilierov vašej spokojnosti. Ak máte akékoľvek otázky k našim samočistiacim systémom, či k meraniu chémie do vírivky, neváhajte osloviť náš personál, ktorý vám ochotne vysvetlí, ako vás chránime.

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Mám záujem

   zavolejte nám

   +421 907 546 099

   volajte pondelok až piatok 8-16

   Veronika Jassova

   Sales Manager
   +421 908 140 007
   info@hydropoolslovakia.sk

   Ildiko Kovalčikova

   CEO
   +421 907 546 099
   kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

   Zavřít

   Contact us for any inquiry!

   We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

   Don't hesitate to give us a call at

   Our English hotline:
   +421 907 546 099

   or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

   You can also get all of the information on our global site.

   Visit global site

   Zavřít