Hydropool wellness programy na regeneráciu tela a zlepšenie kvality života

Už sme vám predstavili 4 wellness programy našich víriviek zamerané na úľavu od rôznych typov bolestí. Dnes vám rozpíšeme čosi o druhej polovici programov. Tieto sú zamerané jednak na regeneráciu tela a ducha, osvieženie ale aj proti nespavosti.

 

Program proti celulitíde a na chudnutie

 

Celulitída je nepríjemným problémom, ktorý zasahuje v prvom rade ženy. Takzvaná pomarančová koža síce nepredstavuje priame zdravotné rizikom ale ide nepochybne o estetický problém. Tu vstupuje na scénu náš program proti celulitíde a na chudnutie.

 

V priebehu 30 minút dostanete intenzívnu masáž vírivými prúdmi zameranú na zadnú časť tela, chrbticu, sedací sval a stehná. Práve tieto časti bývajú postihované celulitídou najčastejšie. Program teda pôsobí priamo v mieste problému.

 

Cieľom tejto masáže je napomôcť cirkulácii krvi a lymfy (lymfodrenáži) v zasiahnutých partiách. Prečo je to dôležité? Lebo práve zhoršená cirkulácia lymfy jedným z dôvodov vzniku celulitídy, spolu so zadržiavaním vody. Zlepšením jej toku v našom tele dochádza k viditeľnému zlepšeniu. Aj efektívna cirkulácia krvi v organizme je v tomto ohľade dôležitá a rolu zohráva tiež pri všeobecnom chudnutí a spevňovaní nášho tela.

 

Regenerácia tela po športe

 

Fáza odpočinku po fyzickom výkone je mimoriadne dôležitá. Nielen z hľadiska celkovej regenerácie tela a opravy svalových vlákien, šliach a kĺbov, ale aj z hľadiska progresu. Ak telo nemá dostatok odpočinku, náš fyzický výkon sa nemôže zlepšovať.

 

Tento 35-minútový program, vyvinutý v spolupráci s fyzioterapeutmi, napomáha relaxácii a regenerácii. Vírivé prúdy pri ňom masírujú predovšetkým svaly chrbta, panvy, nôh a chodidlá. Vo všetkých týchto partiách dochádza k okamžitému uvoľneniu a zlepšeniu cirkulácie krvi.

 

Po intenzívnom fyzickom výkone je dôležité, aby boli z namáhaných svalových vlákien odplavené toxíny. Iba tak je možná regenerácia a ich potenciálne spevňovanie či rast. Práve masáž vírivými prúdmi je perfektným spôsobom, ako to vďaka zlepšenému toku krvi dosiahnuť.

 

Program proti nespavosti

 

Či už trpíte na nespavosť zo stresu, alebo máte problémy so zaspávaním dlhodobo, je nevyhnutné ich riešiť. Jedným z najefektívnejších spôsobov je relaxácia, teda fyzické aj duševné uvoľnenie, po ktorom spánok prichádza podstatne jednoduchšie.

 

Tento stav vám pomôže dosiahnuť náš 20-minútový program zameraný na nespavosť. Celotelová masáž, so špeciálnou pozornosťou venovanou oblasti krku a trapézom, vám privodí pocit kompletného uvoľnenia. Dochádza k okamžitému upokojeniu a relaxu.

 

V súčinnosti so svetelnou terapiou sú účinky vody na nezaplatenie. Po masáži v rámci tohto programu sa budete cítiť perfektne uvoľnení, ako po duševnej stránke, tak po telesnej. V boji proti nespavosti zo stresu, ale aj z ďalších príčin, je však dôležitá pravidelnosť. Doprajte si teda masáž vírivými prúdmi opakovane.

 

Program Tonic+ na celotelové prebudenie

 

Stáva sa aj vám, že po zobudení sa nie a nie prebrať a nakopnúť do nového dňa? Čo takto tento proces zjednodušiť a zefektívniť vo vírivke? Predstavujeme vám program, ktorý vás prebudí lepšie, ako šálka tej najlepšej kávy. Ktorú si, mimochodom, počas neho môžete pokojne dopriať. 

 

Tento krátky 10-minútový program rozmasíruje svalstvo vášho tela a pomôže ho naštartovať do nového dňa. Vy sa po jeho absolvovaní budete cítiť osviežení a pripravení čeliť všetkým výzvam, ktoré vás čakajú.

 

Máločo je totiž štýlovejším a stimulujúcejším začiatkom do nového dňa, ako masáž vírivými prúdmi. Doprajte si túto desaťminútovku a vaše telo (ale aj myseľ) sa vám poďakuje. 

 

Masážne programy Hydropoolu na regeneráciu tela a osvieženie ducha sú mimoriadne efektívne. Boli totiž vyvinuté v spolupráci s odborníkmi z oblasti fyzioterapie a chiropraxie. Pôsobenie vírivých prúdov teda nie je náhodné, ale systematické. Stimuluje presne vybrané časti tela, aby bol dosiahnutý požadovaný efekt v čo najväčšej miere. 

 

Najlepšie urobíte, ak sa o tom prídete presvedčiť do nášho showroomu v Bratislave. Opíšte nám svoj problém a my vám poskytneme vírivé riešenie.

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Mám záujem

   zavolejte nám

   +421 907 546 099

   volajte pondelok až piatok 8-16

   Veronika Jassova

   Sales Manager
   +421 908 140 007
   info@hydropoolslovakia.sk

   Ildiko Kovalčikova

   CEO
   +421 907 546 099
   kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

   Zavřít

   Contact us for any inquiry!

   We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

   Don't hesitate to give us a call at

   Our English hotline:
   +421 907 546 099

   or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

   You can also get all of the information on our global site.

   Visit global site

   Zavřít