Hydropool wellness programy proti bolesti – vírivka ako domáci lekár

V dnešnom článku by sme vám radi predstavili prvé štyri wellness programy našich víriviek. Zameriame sa na úľavu od rôznych typov bolestí a od pôsobenia stresu. Naše vírivky totiž neposkytujú len komfort extra triedy ala “relax v jacuzzi”, ale aj benefity hydroterapie, teda liečby vodou.

 

Na úvod je dôležité poznamenať, že naše wellness programy boli vyvinuté so špičkovými odborníkmi v oblasti fyzioterapie a chiropraxe. Vedzte teda, že účinok vírivých prúdov vodných trysiek na vaše telo je systematický a liečivý, nie náhodný a iba čisto masážny. 

 

V závislosti od zvoleného programu vám vírivka formou svetelných indikátorov vždy ukáže, kam sa máte posadiť. Vy tak z času stráveného v nej vyťažíte naozaj maximum. Čo sa týka relaxu, ale aj hydroterapeutických účinkov.

 

Prejdime teda ku konkrétnym wellness programom a spôsobom, akými vám dokážu pomôcť a uľaviť.

 

Bolesť nôh

 

Určite to poznáte aj vy. Bolesť nôh a únava po dlhom dni. Týka sa to predovšetkým ľudí, ktorí počas práce veľa stoja alebo chodia, prípadne dvíhajú ťažké predmety (tí sa potešia aj pri treťom programe – Bolesť chrbta). Bolesť nôh sa však z času na čas nevyhne nikomu. Aj preto sme tento masážny a liečivý režim zaradili medzi funkcionality našich víriviek.

 

Z hľadiska hydroterapie patrí tento program medzi to najefektívnejšie, čo pomáha na bolesť nôh. Za 25 minút kompletne zrelaxujete a vaše dolné končatiny budú ako nové.

 

Pomocou vodných trysiek v rôznych zónach vírivky rozmasírujete svoje chodidlá, lýtka, stehná aj panvu a spodok chrba. Práve bolesť nôh z chrbtice je totiž častým symptómom. Tento wellness program má za priamy následok zlepšenie cirkulácie krvi a uvoľnenie svalstva, ktoré sú nevyhnutné k potlačeniu nepríjemných prejavov.

 

Bolesť hlavy

 

Príčin bolestí hlavy je mnoho. Všetky však majú jedného spoločného menovateľa, ktorým je zníženie kvality každodenného života. Aj z tohto dôvodu sme sa teda rozhodli vyvinúť wellness program, zameraný primárne na potláčanie bolestí hlavy.

 

Nezáleží pritom či cítite bolesť hlavy vzadu, alebo vám vystreľuje z krku, pulzuje za čelom, prípadne je akoby „schovaná“ vnútri. Tento 20 minútový program je navrhnutý tak, aby vám priniesol okamžitú úľavu.

 

Masážne trysky budú efektívne pôsobiť na každú časť tela, z ktorej môže prameniť bolesť hlavy. Netýka sa to len ramien a krku, aj keď masáže sa dočkajú aj ony. Pri tomto programe je zasiahnuté aj telesné jadro, hrudník, brucho a chrbtica. Unikátnou výhodou je tiež dostupná masáž trapézov, ktorú vám nedopraje žiadna konkurenčná vírivka.

 

Z vody vyjdete zrelaxovaní a s čistou hlavou. Teda za predpokladu, že sa vám po takejto perfektnej hydroterapii bude vôbec chcieť vyjsť.

 

Bolesť chrbta

 

S bolesťou chrbta sa počas svojho života stretne viac než 70 % všetkých ľudí. Dokáže riadne znepríjemniť každodenný život a je potrebné riešiť ju, kým nenadobudne chronický charakter. Tu vstupuje na scénu náš program Bolesť chrbta.

 

Ten vám v priebehu 25 minút sprostredkuje taký istý zážitok, aký by ste mali u profesionálneho fyzioterapeuta. Kľúčovými aspektmi sú uvoľňovanie stuhnutého svalstva a rozmasírovanie celej hornej polovice tela.

 

Príčin bolesti chrbta môže byť viacero. Aj z tohto dôvodu pôsobí tento program cielene, nie len na samotnú chrbticu, ale aj na ramená či torzo. Vírivý prúd z trysiek prináša okamžitú úľavu a pominutie nahromadeného tlaku.

 

Stres

 

Nejde síce o bolesť v pravom slova zmysle, ale stres, predovšetkým ak je dlhodobý, výrazne znižuje kvalitu nášho života. Už len samotný pobyt vo vírivke prináša úľavu. My sme sa však rozhodli ísť ešte o krok ďalej a vyvinuli sme celý program, ktorý so stresom mimoriadne efektívne bojuje.

 

Po 25 minútach vyjdete z vírivky uvoľnení a pripravení čeliť všetkým výzvam, ktoré vás čakajú. Na svoje si prídu vaše ramená a krk, chrbtica, brucho aj hrudník. Akýkoľvek naakumulovaný stres sa pominie.

 

Nejde pritom len o samotný relaxačný účinok masáže. Tento program má vedecký základ a pôsobí presne v miestach, ktoré majú vplyv na hromadenie a uvoľňovanie stresu na pozadí centrálnej nervovej sústavy. Po jeho absolvovaní sa budete cítiť zrelaxovaní nielen po fyzickej stránke, ale opadne z vás tiež duševné ťažoby. 

 

V ďalšom článku vám predstavíme zvyšné štyri wellness programy. Spoločne sa pozrieme na to, ako mám naše vírivky pomôžu pri chudnutí a diétach, nespavosti, regenerácii po fyzickom výkone či duševnej záťaži, ale aj pri celkovom zlepšení vášho zdravotného stavu.

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Mám záujem

   zavolejte nám

   +421 907 546 099

   volajte pondelok až piatok 8-16

   Veronika Jassova

   Sales Manager
   +421 908 140 007
   info@hydropoolslovakia.sk

   Ildiko Kovalčikova

   CEO
   +421 907 546 099
   kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

   Zavřít

   Contact us for any inquiry!

   We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

   Don't hesitate to give us a call at

   Our English hotline:
   +421 907 546 099

   or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

   You can also get all of the information on our global site.

   Visit global site

   Zavřít