Inteligentné luxusné vírivky v sebe kĺbia pôžitok pre tri zmysly naraz

Najväčším benefitom pre zdravie pri používaní víriviek je hydroterapia, teda liečivá sila vody. My sme si však povedali, že tieto účinky ešte zintenzívnime a do procesu sme zapojili aj ďalšie dva zmysly. Voľbou vhodnej arómy do vírivky a pôsobením svetelnej terapie tak dostanete zážitok, aký nemá obdobu. Po pôsobení hydromasážnych trysiek tak budete zregenerovaní na tele i duchu. 

 

Luxusné vírivky Hydropool sú smart

 

Hydromasážne trysky vo vírivkách od nás boli vyvinuté a umiestnené v spolupráci s fyzioterapeutmi. Ich pôsobenie a lokalizácia sú systematické, čo v praxi znamená, že pôsobia presne tam, kde majú. Keď sa však zadívate na tieto trysky vo vírivke, všimnite si, že ich je viacero, rovnako ako miest na sedenie.

 

Naše zariadenia sú totiž rozdelené na zóny. V závislosti od zvoleného programu si sadnete tam, kde vám to vírivka ukáže svetelným signálom. Vy sa tak počas masáže presúvate zo zóny do zóny, aby bol účinok hydromasážnych trysiek čo najpresnejší. Nemusíte sa báť, že nebudete vedieť, kam sadnúť, sama vírivka vám to takýmto smart riešením ukáže. Veľkou výhodou umiestnenia trysiek do víriviek Hydropool je skutočnosť, že si sami môžete prispôsobiť intenzitu podľa toho, ako sa cítite. Aj keď sa však nechcete hrať s nastaveniami, môžete ostať bez obáv, tie predvolené sú kalibrované tak, aby ste z nich mali čo najväčší úžitok a osoh.  

 

Aróma do vírivky a svetelná terapia

 

Súčasťou zážitku v luxusných vírivkách Hydropool je aj pohladenie čuchových buniek a chromoterapia. Používanie tých správnych vôní pri pôsobení hydromasážnych trysiek nemá za úlohu len človeka viac zrelaxovať. Aromaterapia má svoje korene už v starovekej Číne a už vtedajší liečitelia vedeli, že má celé spektrum blahodárnych účinkov.

Okrem toho, že pomáha nastoľovať pocit uvoľnenia a prispieva k zlepšeniu kvality spánku, tiež potláča príznaky migrény, úzkosti a depresie, ale vie tiež prečistiť dýchacie cesty. Konkrétne účinky dosiahnete voľbou toho správneho esenciálneho oleja pre vašu vírivku Hydropool. Svetelná terapia, alebo odborne chemoterapia, je ďalšou nadstavbou našich zariadení. V závislosti od vami zvoleného wellness programu či programu proti bolesti vírivka automaticky zvolí také farebné spektrum, ktoré synergicky zosilňuje liečivý proces. 

 

Práve stimulácia viacerých zmyslov súčasne je niečo, čím sa naše luxusné vírivky odlišujú od konkurencie. Veríme totiž, že relax, prípadne regeneráciu či úľavu od bolesti dosiahnete predovšetkým vtedy, ak je o vás komplexne postarané.

 

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Mám záujem

   zavolejte nám

   +421 907 546 099

   volajte pondelok až piatok 8-16

   Veronika Jassova

   Sales Manager
   +421 908 140 007
   info@hydropoolslovakia.sk

   Ildiko Kovalčikova

   CEO
   +421 907 546 099
   kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

   Zavřít

   Contact us for any inquiry!

   We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

   Don't hesitate to give us a call at

   Our English hotline:
   +421 907 546 099

   or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

   You can also get all of the information on our global site.

   Visit global site

   Zavřít