Luxusné vírivky Hydropool: Prečo si vybrať vírivku u nás?

Luxusné vírivky Hydropool sú výsledkom viac než 40-ročného vývoja a klientskej spätnej väzby. Tieto faktory sa pretavili do takého užívateľského zážitku, aký vám konkurenčné vírivky poskytnú len ťažko. Keďže sme však zástancovia transparentnosti, radi by sme vám o výhodách našich modelov povedali niečo konkrétnejšie. Poďme si ich teda vymenovať rad-radom.

 

1. Nízke prevádzkové náklady

 

Koľko ma bude stáť prevádzka vírivky? To je veľmi často prvá otázka potenciálnych nových majiteľov. Štandardne sú z hľadiska prevádzky vírivky na trhu pomerne energeticky nevýhodné, čo znamená, že ich používanie vás vyjde zhruba na 4,5 € denne. My sme však tento problém vyriešili. 

 

Naše vírivky sú vyrobené z vysoko odolných materiálov s dobrou izoláciou, čo bráni tepelným stratám. V praxi to znamená, že denné prevádzkové náklady našich modelov sú 3-krát nižšie, ako u konkurencie – na úrovni 1,5 € denne. Ak mimo času používania využívate aj kryt na vírivku a bránite vyparovaniu, viete náklady stlačiť ešte nižšie.

 

2. Ušetríte s nimi na chémii a čistení

 

To však nie je jediná úspora, ktorú luxusné vírivky Hydropool prinášajú. Mnohí majitelia konkurenčných produjtov sa nám sťažujú, koľko minú na chémiu a čistiace prostriedky. Pravda, chlórová dezinfekcia a ďalšie overené klasiky sú čoraz drahšie a drahšie. Úprava vody nie je lacnou záležitosťou.

 

Aj preto sme zvolili iný prístup. Odmeriame parametre vašej vody, jej kyslosť, respektíve zásaditosť a stopové prvky v nej. Na základe hodnôt vám nastavíme chémiu a samočistenie šité na mieru presne vašim potrebám. Nemusíte teda každý mesiac kupovať chlórové tablety. Inovatívny samočistiaci systém luxusných víriviek Hydropool to urobí za vás – automaticky. Úpravu vody vo vírivke môžete teda vyškrtnúť zo zoznamu svojich úloh.

 

3. Ušetríte aj na servise

 

Šetrenie do tretice. Z času na čas sa stane, že je potrebné zavolať servisného technika. Vírivka možno nefunguje optimálne, alebo došlo z dôvodu nedbanlivosti k jej poškodeniu. Pri konkurenčných zariadeniach sa často predraží aj diagnostika, nakoľko je pri nej potrebné odstrániť PUR penu, aby sa našiel problém. Jej náhrada a opätovné uvedenie vírivky do prevádzky sú nákladné.

 

Naše modely však využívajú inovatívnu izolačnú fóliu. Tú je mimoriadne jednoduché dať dole a nájsť problém tam, kde sa vyskytol. Náklady na servisáka, ak ho budete potrebovať, sú teda oproti konkurencii niekedy aj o polovicu nižšie.

 

4. Dokonalá masáž, ako od profesionála

 

Naše vírivky boli vyvinuté v spolupráci s renomovanými fyzioterapeutmi a chiropraktikmi. Čo to znamená pre vás? Že masáž v našej luxusnej vírivke je ako od profesionála, nie je to iba ledabolé pôsobenie tlaku vody na vaše telo.

 

Všetky masážne trysky v našich vírivkách sú premyslene umiestnené a navrhnuté. Prúd vody teda pôsobí presne tam, kde má a v takej intenzite, aká je potrebná. Tak, ako fyzioterapeut nepoužíva jeden prst, ale celé ruky, tak aj naše trysky pôsobia na celé vaše telo. Relaxácia a benefity hydroterapie sú tak maximalizované.

 

5. Nízka hlučnosť a záruka

 

Luxusné vírivky Hydropool sú charakteristické svojou nízkou hlučnosťou. Aj keď si ich umiestnite pod okná spálne, nebudete počuť absolútne nič. Ich chod je taký tichý, že miestami môžete pochybovať, či vôbec idú. Môžete však ostať bez obáv, všetko je tak, ako má byť.

 

Ako garanciu vám však ponúkame aj záručné lehoty. Na konštrukciu vírivky je záruka 10 rokov, na jej vnútro 5 rokov a na samotné vodoinštalácie 3 roky. Ak by predsa len došlo k nejakým technickým komplikáciam, neváhajte a využite služby svojho osobného servisáka. Toho má k dispozícii každý majiteľ vírivky Hydropool.

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Mám záujem

   zavolejte nám

   +421 907 546 099

   volajte pondelok až piatok 8-16

   Veronika Jassova

   Sales Manager
   +421 908 140 007
   info@hydropoolslovakia.sk

   Ildiko Kovalčikova

   CEO
   +421 907 546 099
   kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

   Zavřít

   Contact us for any inquiry!

   We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

   Don't hesitate to give us a call at

   Our English hotline:
   +421 907 546 099

   or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

   You can also get all of the information on our global site.

   Visit global site

   Zavřít