5 dôvodov, prečo si vybrať swim spa bazén

Počuli ste už o swim spa bazéne? Ide o unikátnu kombináciu vírivky a bazéna, so všetkými benefitmi, ktoré majú. Jednoducho si doprajete to najlepšie z oboch variantov. Na vašom dvore či záhrade tak pribudne perfektné miesto na relax, ale aj športové aktivity. Ozaj, spomenuli sme, že ho môžete využívať po celý rok?

V tomto texte sme pre vás rozpísali 5 dôvodov, prečo si vybrať swim spa bazén.

1.  Aktívny oddych aj pasívny relax

Prvý benefit sme už naznačili. V swim spa bazéne si môžete dopriať ako relaxačné chvíľky, tak športové aktivity. Toto zariadenie totiž disponuje nielen výhodami vírivky, ale má aj protiprúd, ktorý je ideálnym riešením pre aktívnych športovcov, ktorí si chcú vo vode aj zaplávať.

Jednoducho túto funkciu zapnete a váš tréning sa začne. Čo je na tom najlepšie je skutočnosť, že hneď po skončení si môžete dopriať relax, aký vám poskytne len vírivka. Pohodlne sa usadíte, zapnete masážne trysky a po poriadnom výkone prichádza zaslúžený oddych.

Čerešničkou na torte je však swim spa bazéne beh. Áno, čítate správne, nepomýlili sme sa. Jedným z režimov v swim spa je imitácia behu – do kopca či z kopca. Ak si teda chcete poriadne zatrénovať, nič vám nebráni – naplno využite technologické danosti, ktoré máte k dispozícii. Okrem behu si môžete dopriať aj kompletný fitness tréning, box či dokonca aj surfovanie.

2.  Swim spa je celoročný bazén

To, že vo vírivke sa môžete zabávať vďaka ohrevu vody aj v treskúcich mrazoch, nie je žiadnym tajomstvom. A keďže swim spa v sebe kombinuje ako vírivku, tak klasický bazén, tento benefit ostáva aj pri tomto zariadení.

V praxi to znamená, že aj uprostred januára si môžete dopriať poctivý plavecký tréning s protiprúdom. Nemusíte utekať do krytej plavárne, celý servis máte na záhrade.

Nejde však len o aktívny oddych. Aj pokojné chvíle strávene s najbližšími si môžete dopriať od januára až do decembra. Keďže swim spa je celoročný bazén, nič vám nebráni zobrať rodinku a dopriať si relax medzi tryskami.

3.  To najlepšie z oboch svetov

Mnoho ľudí má dilemu, či na svoj dvor umiestnia skôr vírivku, alebo bazén. Ako vám už je zrejmé z predchádzajúcich riadkov, v prípade swim spa táto otázka odpadá.

V jednom totiž dostanete naozaj to najlepšie z oboch svetov. Relax vo forme vírivky, ale aj aktívny oddych v bazéne. Podľa aktuálnej nálady či potreby sa tak v priebehu momentu viete rozhodnúť, čo vám v danej chvíli vyhovuje viac.

4.  Ide o špičkovú technológiu vo svete relaxu

Nezabúdajme na skutočnosť, že swim spa je modernou technológiou. Disponuje pokročilými funkciami, ktoré z neho robia luxusný bazén s protiprúdom a vírivkou.

Technologický pokrok je však nezastaviteľný, aj swim spa bazény sa teda budú časom iba zlepšovať. Úroveň relaxu, ktorú poskytujú, sa bude zvyšovať úmerne s tým. Rovnako ako aj možnosti aktívneho oddychu, ktoré z neho robia akýsi vyšší level vírivky.

5.  Zdravotné benefity vírivky sú v swim spa ešte intenzívnejšie

Nie je žiadnym tajomstvom, že čas strávený vo vírivke je zdraviu prospešný. Hydroterapia má svoje nespochybniteľné benefity, vrátane fyzickej aj duševnej relaxácie.

Keď si k tomu pridáte ešte aj výhody bazéna s protiprúdom, je nad slnko jasnejšie, že ide o zdraviu prospešnú voľbu. Plavecký tréning je totiž dobrý nielen pre srdce a celkovú kondíciu, ale posilňuje tiež imunitný systém a pomáha zhodiť nadbytočné kilá.

Tých dôvodov, prečo je swim spa dobrou voľbou, existuje, samozrejme viac. Vybrali sme však týchto 5, ktoré hovoria samy za seba. Pevne veríme, že už meriate svoj pozemok a rozmýšľate, kam umiestnite túto modernú vychytávku. A verte nám, robíte dobre. Ak stále ale nie ste presvedčení, či vírivku alebo swim spa stačí sa objednať do nášho showroomu a vyskúšať oboje 🙂 .

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Mám záujem

   zavolejte nám

   +421 907 546 099

   volajte pondelok až piatok 8-16

   Veronika Jassova

   Sales Manager
   +421 908 140 007
   info@hydropoolslovakia.sk

   Ildiko Kovalčikova

   CEO
   +421 907 546 099
   kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

   Zavřít

   Contact us for any inquiry!

   We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

   Don't hesitate to give us a call at

   Our English hotline:
   +421 907 546 099

   or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

   You can also get all of the information on our global site.

   Visit global site

   Zavřít