Vírivky od Hydropoolu – hydroterapia a súkromný fyzioterapeut v jednom

Kvalitná domáca vírivka vám ponúka nielen neopakovateľný komfort, ale aj mnohé zdravotné benefity. Nestačí však, aby mala kvantum vodných trysiek. Dôležité sú tiež ich umiestnenie a funkčný princíp. Aj z tohto dôvodu pri vývoji našich víriviek spolupracujeme s najlepšími súkromnými fyzioterapeutmi,  medicínskymi odborníkmi a inštitúciami. Chceme vám totiž sprostredkovať zdraviu prospešný zážitok, ktorého sa nebudete vedieť nabažiť.

 

Vodné trysky v réžií fyzioterapeuta

 

Konkurenčné vírivky na trhu štandardne disponujú veľkým množstvom vodných trysiek. To by mohlo vzbudiť dojem, že kvantita je mimoriadne dôležitá a teda, že čím viac trysiek zariadenie má, tým lepší zážitok a zdraviu prospešný účinok získate. Opak je však pravdou.

 

Samozrejme, aj počet vodných trysiek je dôležitý. Oveľa väčšiu úlohu však zohráva ich umiestnenie, typ a spôsob, akým z nich prúdi voda na vaše telo. 

 

Predstavte si kvalitného fyzioterapeuta či chiropraktika. Nesnaží sa na tele klienta vykonať čo najvyšší počet dotykov. Práve naopak, jeho práca je cielená systematická a práve tým aj efektívna. Nepoužíva pri nej iba jeden prst tisíckrát, ale celú ruku, s potrebnou intenzitou a na žiadanom mieste.

 

Tejto filozofie sa držíme aj my v Hydropoole. Spolupracujeme so špičkovými fyzioterapeutmi a chiropraktikmi, ktorí priamo dohliadajú na umiestnenie a použitie vodných trysiek v našich vírivkách. Keď si teda do jednej z nich sadnete, vedzte, že prúd vody pôsobí na vaše telo cielene tam, kde má a navyše so správnou intenzitou. Tak, aby ste dosiahli čo najlepší relaxačný pôžitok a zdravotný účinok. Presne ako po návšteve profesionálneho súkromného fyzioterapeuta.

 

Chiropraktik pre špičkových športovcov a klinika krásy

 

Jedným z našich najprominentnejších spolupracovníkov je chiropraktik Michael Prebeg. Ten počas svojej bohatej kariéry pracoval s vrcholovými športovcami, napríklad aj z hokejovej NHL, či počas majstrovstiev sveta v basketbale. Pod dohľadom Dr. Prebega sme našli čo najlepšie využitie vírivých prúdov v našich modeloch.

 

V závislosti od programu, ktorý si zvolíte, pôsobia presne na tú časť tela a svalovú partiu, na ktorú majú, aby bol ich zdraviu prospešný a uvoľňujúci účinok maximálny. 

 

Medzi našich partnerov patrí tiež klinika krásy Clinique Science & Beauté z francúzskeho Cap d’Antibes. S odborníkmi z tejto inštitúcie neustále zdokonaľujeme naše domáce vírivky, aby ony na oplátku pomáhali liečiť, zdokonaľovať a zveľaďovať vaše telo. 

 

Jednou z našich najväčších devíz je skutočnosť, že na trhu pôsobíme už vyše 40 rokov a v Kanade máme vlastné vývojové oddelenie. Všetky naše domáce vírivky teda prechádzajú neustálym zdokonaľovacím procesom pod prísnym dohľadom zdravotných odborníkov. Nie sme iba dovozcom tuctových víriviek z Číny. 

 

Naša práca je pre nás vášňou. A našou misiou je poskytnúť vám čo najvyšší kvalitatívny štandard, v ktorom sa skĺbia hydroterapia a relax do neopakovateľného zážitku.

 

V ďalšom blogu si povieme niečo o tom, ako konkrétne vám naše vírivky môžu pomôcť pri bolestiach rôznych partií tela

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Mám záujem

   zavolejte nám

   +421 907 546 099

   volajte pondelok až piatok 8-16

   Veronika Jassova

   Sales Manager
   +421 908 140 007
   info@hydropoolslovakia.sk

   Ildiko Kovalčikova

   CEO
   +421 907 546 099
   kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

   Zavřít

   Contact us for any inquiry!

   We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

   Don't hesitate to give us a call at

   Our English hotline:
   +421 907 546 099

   or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

   You can also get all of the information on our global site.

   Visit global site

   Zavřít