Cvičenie a kardio

S Aqua Trainer Swim SPA máte posilovňu a kardio zónu priamo vo vašej záhrade.

Exkluzívne programy Fitness

S Aqua Trainer Swim SPA máte posilovňu a kardio zónu priamo vo vašej záhrade.

Aquatic Cross Training

Vodná posilňovňa priamo na Vašej vlastnej záhrade. Hydropool Aquatic Cross Training programy sú skvelým spôsobom, ako maximálne využívať benefity cvičenia vo vode. Cvičenie, využívajúce tlak vody, uľahčuje cirkuláciu krvi a nezaťažuje Vaše srdce.

Fitness s Aqua PRO Control

Váš osobný plavecký tréner

Aqua PRO Control, ktorý má v sebe každý Swim Spa AquaTrainer je ideálnym pomocníkom pre náročných plavcov, ktorí chcú získať čo najväčšiu kontrolu nad svojím tréningom. Vďaka nastaveniu Vašej hmotnosti, času plávania a rýchlosti protiprúdu Vám Aqua Pro Control umožňuje sledovať spálené kalórie a preplávanú vzdialenosť.

Ešte pred samotným plávaním AquaPRO Control ponúka špeciálny Warm Up program (zahrievací), ktorý Vaše telo pripraví na fyzickú záťaž.

Medzi hlavné prínosy Warm Up programu patrí:

 • Zvýšenie telesnej teploty
 • Zvýšenie teploty svalov
 • Rozšírenie krvných ciev
 • Vyššia teplota krvi
 • Väčší rozsah pohybu

Aby bol Váš tréning čo najefektívnejší, môžete si vybrať z desiatich úrovní rýchlosti plávania. Každá úroveň zodpovedá inej rýchlosti a je len na Vás, ako náročný tréning zvolíte. Spálené kalórie a preplávaná vzdialenosť sa počítajú podľa vzorca, ktorý zahŕňa zadanú váhu a vybranú úroveň.

Aqua Pro Control si pamätá až dvoch užívateľov, medzi ktorými je možnosť prepínať.

Funkcie aqua pro control

 • Špeciálny program WARM UP
 • Výpočet spálených kalórií
 • Prehľad o preplávanej vzdialenosti
 • Výber úrovne plávania
 • Pamätá si až dvoch užívateľov

Chcem si vybrať bazén swim spa s aqua pro control

Swim Spa: jedinečné bazény s protiprúdom. Snívate o bazéne, v ktorom si budete môcť užívať vodných radovánok po celý rok? Váš sen sa môže stať skutočnosťou vďaka Swim Spa, ktoré je unikátnou kombináciou bazéna s protiprúdom a vírivky. Zabudovaná vírivka ponúka priestor pre dve až osem osôb. Teplotu vody si ľahko nastavíte podľa Vašich preferencií – v zime Vás príjemne zahreje, v lete naopak ochladí.

Bazény Swim Spa AquaTrainer (AT)

Získajte možnosť trénovať z pohodlia domova kedykoľvek sa Vám zachce. Aquatrainer je určený pre náročných plavcov. Nastaviteľný prúd Vám umožní regulovať intenzitu tréningu, máte tak možnosť nastaviť si rýchlosť protiprúdu až do rýchlosti 18 km / h. Špeciálne tvarovaná škrupina zamedzí striekaniu vody po okolí aj pri najvyššej nastavenej rýchlosti.

Bazény Swim Spa AquaSport (AS)

Miesto pre zábavu a aktívny odpočinok, ktoré poteší ako veľkých, tak malých plavcov – to je AquaSport. Patentovaný systém protiprúdu umožňuje nastavenie rýchlosti presne podľa Vašich potrieb – AquaSport je tak ideálnym pomocníkom pre tréningy pokročilejších plavcov, ale tvorí aj bezpečné a jednoduché prostredie, v ktorom sa môžu učiť plávať neplavci a deti. Špeciálne tvarovaná škrupina zamedzí striekaniu vody po okolí aj pri najvyššej nastavenej rýchlosti.

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Contact us for any inquiry!

  We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

  Don't hesitate to give us a call at

  Our English hotline:
  +421 907 546 099

  or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

  You can also get all of the information on our global site.

  Visit global site

  Zavřít