Tepelný zámok

Technológia tepelného zámku HydroWise

Inovatívny tepelný zámok HydroWise efektívne chráni proti mrazu a drží teplo vnútri Vírivky / Swim Spa. Hlavnú zásluhu má 4-palcový termokryt. Naše spa sú navrhnuté tak, aby boli energeticky najúspornejšie na svete. Udržanie teploty na 37 °C Vás bude stáť len pár centov denne.

Ako je to možné?
 


 
 

Samočistiaca technológia

Vírivka Hydropool prefiltruje 100% objemu vody len za 15 minút a Swim Spa za 45 minút. To znamená, že prefiltruje rovnaké množstvo vody za menej času, než ostatné vírivé vane. Ide o energeticky najefektívnejšiu filtráciu na svete.

 


 
 

Termokryt hydrowise

Stvorený pre kanadskú zimu, uchováva teplo vnútri a chráni pred chladom. Je dokonale izolované aj v miesto ohybu. Pridané bezpečnostné zámky pre ešte vyššiu bezpečnosť.

 


 
 

Izolačná tepelná fólia

Táto technológia je inšpirovaná postupmi N.A.S.A., využíva sa trojitá tepelná ochrana potrubia, kabinetu a  podlahy. Čím sa minimalizuje únik tepla. Reflektívna fólia na vnútornej strane odráža teplo späť do vírivky . Čierna vrstva tepelného štítu a potrubie sú navrhnuté pre absorpciu tepla.

 


 
 

Úsporné čerpadlá evergreen

Vysokoprietokové úsporné čerpadlá sú schopné generovať vysoký prúd s nízkymi energetickými nárokmi. Filtračné čerpadlá Hydropool sú o 26% efektívnejšie ako konkurenčné.

 


 
 

Technológia výmeny tepla

HydroWise tepelná ventilácia je plne nastaviteľná čím maximalizuje energetické úspory v každom ročnom období a klíme. Každé čerpadlo vytvorí za hodinu 1,5 kW odpadového tepla ale náš trojitý tepelný štít toto teplo odráža späť do vírivky či swimspa.

 


 
 

Prekonávame normy

Milujeme výzvy, nastavujeme štandardy a patríme medzi TOP 3 na svete v energetickej úspornosti. Navyše sme jedni z prvých, ktorí splnili prísne požiadavky California Energy Commission.

 

Pozrite sa na video, ako funguje technológia tepelného zámku Hydropool.

NÁŠ SHOWROOM

Kazanská 22
821 06 Bratislava

Kontaktujte nás

Veronika Jassova

Sales Manager
+421 908 140 007
info@hydropoolslovakia.sk

Ildiko Kovalčikova

CEO
+421 907 546 099
kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Nechajte nám číslo
  a my sa Vám ozveme

  Zavoláme Vám naspať v čo najkratšom možnom čase.

  Contact us for any inquiry!

  We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

  Don't hesitate to give us a call at

  Our English hotline:
  +421 907 546 099

  or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

  You can also get all of the information on our global site.

  Visit global site

  Zavřít