Self Cleaning

Hydropool 395 (94 cm)

O Hydropool 395 (94 cm)

 • 2-3
 • 30
 • 216 x165 x94

Samočistiaca vírivka Hydropool 395 je vírivka pre 2-3 osoby, pozostávajúca z ležadla, dvoch plnohodnotných sedadiel a ľahko prístupných, protišmykových schodíkov, zabudovaných priamo do interiéru. Táto intímna vírivka rozhodne spríjemní čas Vám a človeku Vám blízkemu hydroterapiou a komfortom najlepším vo svojej triede. S hĺbkou iba 76 cm s týmto modelom bez problémov prejdete cez dvere a schodištia, žiadna inštalácia preto nebude problém.

Vďaka pokročilému samočistiacemu systému Hydropool je táto vírivka svetovo najnenáročnejšia na údržbu – odstránenie nečistôt z povrchu a dna a vyčistenie 100 % vody vo vírivke trvá iba 15 minút. Túto vírivku ponúkame vo verzii Gold s 30 tryskami z nehrdzavejúcej ocele a plne nastaviteľným, vysoko výkonným hydroterapeutickým tryskovým systémom. Naše exkluzívne navrhnuté zónové trysky Vám doprajú vyváženú, upokojujúcu masáž a omladzujúci spa zážitok.

Špecifikácie

 • Hmotnosť plnej vírivky 1108 kg/ 283 kg (prázdna)
 • Dĺžka škrupiny 216 cm
 • Šírka škrupiny 165 cm
 • Výška škrupiny 94 cm
 • Objem 825 L
 • Počet miest 2-3
Zobrazit viac

Typy akrylátu

Typy kabinetu

Možno Vás zaujíma

 • 01 Vnútornú alebo vonkajšiu vírivku?

  To záleží na Vašich osobných preferenciách a priestore, ktorý máte k dispozícii. Obe varianty sú možné a majú svoj zmysel a pôvab. Technicky sú vírivky stavané na najtvrdšiu kanadskú zimu. Dôležitým kritériom pri výbere môže byť veľkosť vírivky. Pre vonkajšie vírivky máme v sortimente možnosť pre 6, 7 osôb alebo dokonca až pre 10 osôb. Vnútorné vírivky naopak odporúčame v menšej variante pre 2-5 osôb.

 • 02 Koľko stojí prevádzka vírivky?

  To záleží aj na tom, ako často ju využívate. Náklady na prevádzku vyhrievanie a filtrácie nepresiahnu 15 Eur mesiačne. Pri chode masážnych čerpadiel a odklopenom kryte denne napríklad 2 hodiny je potom prevádzkové náklad v priemere v rozmedzí 20 - 40 eur mesačne. Značka Hydropool venuje veľkú pozornosť práve energetickej náročnosti svojich výrobkov a je zaradená medzi prvou 3 energeticky najefektívnejší vírivky sveta, potvrdené Kalifornskú energetickú komisiou. Viac informácií nájdete v popise unikátnej technológie zvanej tepelný zámok.

 • 03 Ako často treba vírivku dopúšťať alebo meniť vodu?

  Pre dobrý pocit môžete vodu meniť raz za pol roka alebo podľa aktuálneho stavu. Opäť záleží na frekvencii využitia a vašej starostlivosť. Ak je voda čistá a v špičkovej kvalite, stačí dopúšťať množtvom vyšpliechnutej vody. Udržiavať dobrú hladinu musíte priebežne podľa potreby, preto je dobré mať pripravenú hadicu v blízkosti.

Mám záujem

  zavolejte nám

  +421 907 546 099

  volajte pondelok až piatok 8-16

  Veronika Jassova

  Sales Manager
  +421 908 140 007
  info@hydropoolslovakia.sk

  Ildiko Kovalčikova

  CEO
  +421 907 546 099
  kovalcikova@hydropoolslovakia.sk

  Zavřít

  Contact us for any inquiry!

  We are happy to go over our product portfolio to explain our brand and benefits or answer any questions you might have. We would love to book a session at our showroom for you to wet-test our products and see our product portfolio.

  Don't hesitate to give us a call at

  Our English hotline:
  +421 907 546 099

  or contact us via email at info@hydropoolslovakia.sk

  You can also get all of the information on our global site.

  Visit global site

  Zavřít